Blog
 

Při prvním poslechu skupiny Glad For Today mi bylo jasné, že musím na jejich koncert. Hmmm... nejblíže byl koncert v Akropoli a k tomu ještě další dvě kapely. Pecka! Po domluvě jsem dostal povolení fotit, takže jsem po dlouhé době sbalil cajky a hurá na Prahu.

Baví mě focení nemovitostí, asi jsem výjimka, protože nerad fotím svatby, ale takový byt k pronájmu, to fotím moc rád :)

Naskytla se mi příležitost zdokumentovat pořádání divadelního představení Vzkříšení v podání Dejvického divadla. Představení se konalo v Městském divadle Dr. Josef Čížka v Náchodě.

Nahlédněte do zákulisí mé práce. Jelikož nabízím možnost produktového focení přímo u zákazníka, může můj fotoateliér někdy vypadat třeba tak, jak vidíte na fotografii dole. Místo fotografického stolu pár palet situovaných do úzké slepé uličky, abych nebránil běžnému provozu skladu. Osvětleno světly Terronic, která mám rád pro svou skladnost a...

Řekl bych, že se v dnešní době většina fotografií ztratí v moři jedniček a nul a jako konečná zastávka fotografie je chápáno zveřejnění na sociální síti.

V kanadském horském městečku Banff je každoročně k vidění přehlídka nejlepších filmů z horskou tématikou na festivalu Banff Mountain Film Festival. Z těchto filmů se vyberou nejlepší snímky a ty poté putují po celém světě, aby naplnily kinosály dobrodružstvím, horskou krásou a silnými příběhy.

Old Machine

26.06.2017

Focení starších věcí je vždy parádní záležitost. Tentokrát šlo o opravdu starý soustruh.

Silverback

30.11.2015

Už nějaký ten pátek fotím, ale fotky u kterých mám opravdu pocit něčeho výjimečného bych napočítal na prstech jedné ruky. Že je to málo, ale vůbec ne... jsem na ně pyšný a jsem za ně rád. Velkou radost mi pak udělá, když v nich vidí něco jedinečného také okolí a to se stalo u této fotografie, která se umístila na...

© 2020 Pavel Kovaříček
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!